Aktualności /

Śledczy do pary – nowe odcinki tylko na 13 Ulicy

Premiera sezonu 2B już w niedzielę 7 października o 19:00

Już na początku października ulubiony duet detektywistyczny 13 Ulicy pojawi się po przerwie w nowych odcinkach drugiego sezonu serialu Śledczy do pary. Były hokeista Matt Shade jest pełnoprawnym partnerem Angie, a to oznacza nowe i jeszcze ciekawsze sprawy, dzięki którym dwójka śledczych po raz kolejny może wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem.

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (w tej roli Jason Priestley, niezapomniany Brandon z serialu Beverly Hills, 90210) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki. W pierwszym sezonie główny bohater, aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, dołączył do prywatnej detektyw Angie Everett (w tej roli Cindy Sampson), by razem rozwiązywać kryminalne zagadki jej klientów. Pomimo początkowego dystansu i kilku niesnasek, Matt szybko zyskał zaufanie Angie, która zaproponowała mu współprowadzenie agencji detektywistycznej. Chociaż oboje działają w inny sposób i inaczej patrzą na świat, razem dopełniają się i potrafią wyjść z każdej opresji.

W nowych odcinkach drugiego sezonu Matt zostaje zatrudniony przez boksera, który chce dowieść, że walka była ustawiona, a Angie sprowadza do pomocy swoją matkę w roli doradcy ds. hazardu. Potem kiedy aktor odtwarzający postać króla w restauracji tematycznej uważa, że ktoś chciał go otruć, para detektywów przekonuje się, jak okrutną epoką było średniowiecze. Następnie Shade i Angie spędzają miniwakacje w luksusowym domu letniskowym, gdy jego właściciel zatrudnia ich do zweryfikowania swoich podejrzeń o zdradę.

Oprócz Jasona Priestleya i Cindy Sampson w obsadzie drugiego sezonu znaleźli się m.in. legendarny bokser wagi ciężkiej George Chuvalo, który zagra samego siebie, służąc dobrą radą klientowi detektywów (odcinek 210), aktorka Laura Vandervoort (Ted, Piła: Dziedzictwo, Tajemnice Smallville), która wystąpi w roli ponadprzeciętnie inteligentnej programistki szantażowanej przez byłego pracodawcę (odcinek 218) oraz znany z The Walk. Sięgając chmur, Punktu Krytycznego i Świadka bez pamięci,  Sergio Di Zi, który pojawi się w roli Evana Malone’a w odcinku 217.

 

Premiera sezonu 2B serialu Śledczy do pary już w niedzielę 7 października o 19:00 na kanale 13 Ulica.


Tagi: Śledczy do pary   Aktualności  


Komentarze